Предстоятель ПЦУ відвідає з душпастирським візитом Тернопільщину та Рівненщину

27.06.2019 20:40 60

Предстоятель ПЦУ відвідає з душпастирським візитом Тернопільщину та Рівненщину

28 – 30 червня 2019 року Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідає Тернопільщину і Рівненщину.

Програма візиту до Тернополя передбачатиме закладення наріжного каменя під будівництво Свято-Воскресенського храму (вул. Сахарова-15 квітня) 28 червня, а також хресний хід 29 червня від каплиці Покрови Пресвятої Богородиці с. Лози до каплиці в урочищі Зімно (поблизу с. Бодаки Збаразького району), де буде звершено Божественну Літургію, літію за полеглими воїнами УПА та освячення хреста.

30 червня, перебуваючи на Рівненщині, Предстоятель ПЦУ співслужінні єпископату звершить у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах (с. Пляшева Радивилівського району Рівненської області) Божественну Літургію і літію за спокій душ загиблих українських козаків та новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України, а потім також візьме участь в урочистій ході та покладанні квітів до пам'ятника героям Берестецької битви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/76308/

Следующая новость
Предыдущая новость

Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Качественные свечи зажигания по выгодной стоимости Выбрать спиннинг Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Религия, азартные игры и ставки

Публикации