Бунтівники осквернили катедру св. Патрика у Нью-Йорку

01.06.2020 22:18 42

Бунтівники осквернили катедру св. Патрика у Нью-Йорку

Учасники протестів, які розгорнулися в США після трагічної смерті афроамериканця Джорджа Флойда, спустошили катедру св. Патрика в районі Манхетена у Нью-Йорку, - повідомляє польське видання Gosc.pl.

На стінах і сходах однієї з найвідоміших американських святинь вандали написали вульгарні слова і заклики до боротьби з расизмом.

На одній зі стін червоними буквами написано вульгарне слово, а поруч вандали вмістили напис"BLM", який вказує на міжнародний рух "Black Lives Matter", головною ідеєю якого є протиставлення насильству і несправедливості щодо спільноти афроамериканців. Чорними буквами написано також на стіні катедри;"Без справедливості нема миру".

Як відомо, протести в 40 містах США супроводжуються бунтівними діями проти поліції, крадіжками в супермаркетах, підпалами, вандалізмом тощо.

Переклад Ігоря Скленара.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80427/

Следующая новость
Предыдущая новость

Распродажа искусственных елок 2020 на sosna.kiev.ua: успей купить дешевле! Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Вячеслав Кантор - современный общественный деятель Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Адвентисты провели каникулярную школу в Харькове

Публикации