Бунтівники осквернили катедру св. Патрика у Нью-Йорку

01.06.2020 22:18 21

Бунтівники осквернили катедру св. Патрика у Нью-Йорку

Учасники протестів, які розгорнулися в США після трагічної смерті афроамериканця Джорджа Флойда, спустошили катедру св. Патрика в районі Манхетена у Нью-Йорку, - повідомляє польське видання Gosc.pl.

На стінах і сходах однієї з найвідоміших американських святинь вандали написали вульгарні слова і заклики до боротьби з расизмом.

На одній зі стін червоними буквами написано вульгарне слово, а поруч вандали вмістили напис"BLM", який вказує на міжнародний рух "Black Lives Matter", головною ідеєю якого є протиставлення насильству і несправедливості щодо спільноти афроамериканців. Чорними буквами написано також на стіні катедри;"Без справедливості нема миру".

Як відомо, протести в 40 містах США супроводжуються бунтівними діями проти поліції, крадіжками в супермаркетах, підпалами, вандалізмом тощо.

Переклад Ігоря Скленара.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80427/

Следующая новость
Предыдущая новость

Комфорт і затишок – і опалення, і кондиціонер Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» В Житомире обыскали имама-чеченца в поисках оружия и экстремистской литературы "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Сыграйте в бесплатные игровые аппараты на сайте онлайн казино klub-Vulcan-24

Публикации