Якутського шамана, який обіцяв "вигнати Путіна", визнали "небезпечним для себе і оточуючих"

31.05.2020 16:58 342

Якутського шамана, який обіцяв

В Якутії (Росія) лікарська комісія психоневрологічного диспансеру видала висновок про небезпеку шамана Олександра Габишева для себе і оточуючих. Про це повідомляє УНН з посиланням на Радіо Свобода і Сибір. Реалії.

У минулому році він відправився в Москву для проведення "обряду вигнання Путіна".

Як повідомив координатор "Правозахисту Листівки" Олексій Прянішніков, в понеділок, 1 червня, медики мають намір звернутися з позовом до суду про його примусову госпіталізацію.

29 травня відразу після подачі якутським шаманом заяви про відмову від подальшої госпіталізації на ім'я головного лікаря місцевого психоневрологічного диспансеру, з лікарів диспансеру була сформована комісія, яка в прискореному порядку видала висновок про небезпеку Габишева для себе і оточуючих.

Прянішніков зазначив, що головний лікар диспансеру почала активні дії через майже три тижні з моменту поміщення Габишева в стаціонар. При цьому Кодекс адміністративного провадження Росії відводить всього 48 годин для подачі позову в суд. По суті цей термін закінчився 14 травня. Правозахисник вперше за довгий час зміг зв'язатися з самим Олександром Габишева.

28 травня адвокат шамана Олександра Габишева Ольга Тимофєєва подала позов до Якутського міського суду з вимогою визнати його примусову госпіталізацію незаконною. У позові також міститься вимога звільнити Габишева.

За її словами, 12 травня шаман був затриманий без будь-яких законних підстав, тому його примусове укладення в обсерватор Якутського республіканського психоневрологічного диспансеру незаконне. "Госпіталізацію провели з грубими порушеннями закону "Про психіатричну допомогу", - повідомила Тимофєєва. Судове засідання за цим позовом призначено на 3 червня.

Нагадаємо, раніше юристи, які допомагають якутському шамана Олександру Габишеву, також через його незаконну примусову госпіталізацію подали позов до Європейського суду з прав людини.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/80414/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лор и другие узкие специализации врачебной практики в Житомире Игровой ассортимент от Дрифт казино онлайн Переезды и перевозка мебели Психологический портрет личности: какую суть несут черты Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов

Публикации