У Львові раптово помер військовий капелан ПЦУ

12.04.2020 0:09 0

У Львові раптово помер військовий капелан ПЦУ

У Львові 10 квітня раптово помер священик Княжого храму св. Миколая у Львові (ПЦУ), військовий капелан, протоєрей Андрій Дуда.

Відомо, що 43-річний Андрій Дуда вранці 10 квітня відслужив Божественну Літургію, причащав прихожан, а наприкінці дня раптово помер. За даними прес-служби Львівської міськради, Андрій Дуда помер через інсульт. Про це інформує Zaxid.net.

«Це надзвичайно важка втрата для усіх нас. Її зараз важко збагнути. Отець десятки разів їздив на передову, там де зараз вирує війна, займався на Донбасі просвітницьким та милосердницьким служінням, горів любов‘ю до України. Вічна тобі о. Андрію пам‘ять та блаженний спокій!», – написав на своїй сторінці Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк).

У повідомленні храму вказано, що у 2015 року, коли брат Андрія Дуди пішов служити добровольцем, священик зголосився до Синодального управління з ініціативою нести духовну службу на фронті. Він був військовим капеланом у 80 бригаді десантно-штурмових військ та отримав нагороду – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

«Духовний наставник, щирий друг, розумний співбесідник. Отець Андрій для кожного з нас був дуже особливою людиною. Готовий завжди допомогти, чи тут, у Львові, чи там, на передовій разом з хлопцями. Наша громада втратила дуже дорогого нам військового капелана. Сумуємо, співчуваємо», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Додамо, що Православна церква Святого Миколая є найдавнішою спорудою Львова, це зразок давньоукраїнської архітектури XIII століття. Вважається, що цей храм був надвірною церквою галицько-волинських князів та їх родинною усипальницею.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/79656/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сервис бытовых услуг Master911 Лечение наркомании в Одессе Подборка развивающих игрушек для детей возрастом 1 год Буровые установки и оборудование от Киевского завода буровой техники Аренда светового оборудования для праздников

Публикации