В УГКЦ передали медичні монітори та одяг для лікарів Ірпінського госпіталю ЗСУ

12.04.2020 2:18 0

В УГКЦ передали медичні монітори та одяг для лікарів  Ірпінського госпіталю ЗСУ

Військово-медичний капелан Київської архиєпархії УГКЦ протоєрей Віталій Воєца 9 квітня передав медичні монітори та одяг для медиків Ірпінського госпіталю ЗСУ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Про це священник повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку. Зокрема, у медичний заклад було передано один монітор «Mindray datascope duo» та два монітори «Mindray datascope accutorrV». Також душпастир передав медичні халати для потреб медиків і військових, що там проходять лікування.

Як зазначив о. Віталій, це стало можливим за ініціативи і всебічної підтримки українців у Нідерландах і в Австрії.

«Окрему подяку ми складаємо п. Вірі Зваан і отцю Тарасу Чагалі, настоятелю у Відні храму Святої Варвари Української Греко-Католицької Церкви та й усім, хто до цього в різний спосіб долучився. Усім бажаємо невтомності, здоров'я і радості від того, що можемо і надалі один для одного робити добрі справи», - написав капелан.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79653/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие и новые автоматы в казино Вулкан Использование миостимуляции Накрутить подписчиков на Телеграмм канал Пещеры Киево-Печерской лавры находятся в зоне риска Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу"

Публикации