Поліція заборонила відвідувати кладовища в поминальні дні, бо карантин

26.04.2020 8:49 0

Головам ОДА та КМДА доручено заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післявеликодні поминальні дні, крім випадків здійснення поховань. Про це повідомляє сайт Нацполіції.

"Рішенням державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року головам обласних та Київської міської державної адміністрацій за участю органів місцевого самоврядування доручено заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післявеликодні поминальні дні, крім випадків здійснення поховань.

Також, відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 21 квітня 2020 "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні", місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей рекомендовано закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого за умови дотримання протиепідемічних правил", - йдеться у розпорядженні.

Щоб не допустити порушень карантинних обмежень, до несення служби буде залучено понад 22 000 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії. Зокрема поблизу кладовищ будуть чергувати посилені патрулі.

При цьому в поліції зазначили, що основне завдання правоохоронців – це проведення роз’яснювальної роботи щодо заборони відвідувань місць поховань.

Нагадаємо, відвідування кладовищ перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу – 6 червня 2020 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79915/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве Аренда яхты в Днепре Лучшие кальяны и аксессуары к ним Мемориальные комплексы из гранита Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ

Публикации