Covid 19 виявили в одного з провідних дипломатів РПЦ

26.04.2020 12:58 0

Заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату протоєрей Микола Балашов заразився коронавірусів.

Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

"Дорогі друзі, повинен повідомити вам, що вчора отримав результат аналізу на вірус Covid 19, який ми з рядом інших священнослужителів і співробітників нашої парафії здали у вівторок. Результат - позитивний, тобто вірус - є", - написав отець Миколай в суботу у себе у Фейсбуці.

При цьому він зазначив, що відчуває себе "цілком задовільно", дякує Богові і бажає всім не хворіти.

"Хворіють, в тому числі і досить важко, деякі співробітники нашої парафії і парафіяни. А інші вже одужують", - додав священик, який також є настоятелем храму Воскресіння Словущого.

Нещодавно ця церква була закрита на карантин і перспективи відновлення Богослужінь, за словами настоятеля, поки неясні.

Протоєрей Микола Балашов - один з провідних дипломатів Російської Православної Церкви, у сферу його відповідальності входить, зокрема, взаємодія РПЦ з іншими Православними Церквами світу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79930/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший хостинг для сайта Які одеські квартири дорожче, а які дешевше Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Газоблоки для строительства Виробник «Valeotrikotage» ознайомить вас з чотирма перевагами дитячого трикотажу

Публикации