Де купити якісну селфі-палку

21.01.2021 12:00 3

Де купити якісну селфі-палку

Селфі-палки — незамінний атрибут для користувачів смартфонів, які експлуатують свою техніку не тільки як засіб обміну інформацією. Зверніть увагу, що іншою широко поширеною назвою селфі-палки є монопод для селфі. Аксесуари розглянутого виду з'явилися в ужитку порівняно недавно, але їх купити на сайті https://eaglecase.com.ua/inshi-aksesuary можно вигідно в розділі «Інші аксесуари». Це сталося майже відразу після того, як смартфони стали володіти високоякісними камерами, а соціальні мережі завоювали всесвітню популярність. Селфі-палиця забезпечує можливість зйомки фотоавтопортрета або відео. Якщо ви відправляєтеся в туристичну поїздку, взявши з собою монопод для селфі ніщо не завадить вам зробити ефектні, що запам'ятовуються на все життя, кадри.

Вибір моноподів варто починати з типу підключення. Типів підключення два — дротовий і бездротовий. Бездротове підключення організовується за допомогою Bluetooth-модуля, а дротове — за допомогою роз'єму міні-джек. Кожен із способів підключення має свої переваги. Існують також і «пасивні» моноподи: вони не підключаються до смартфонів. Роль кнопки затвору в цьому випадку виконує таймер зйомки. Такі селф-палки часто використовуються спільно з екшн-камерами. Окремий клас селф-обладнання представляють стабілізатори, завданням яких є забезпечення стабільності «картинки» при зйомці відео.

Палка для селфі у всіх виконаннях має свої переваги. Наприклад, в разі, якщо ви збираєтеся використовувати монопод в поїздці на велосипеді, зробити знімок з виносним пультом управління виявиться складніше, так як необхідно буде задіяти обидві руки або попросити допомоги іншої людини. Але завдяки тому, що кнопка може використовуватися і у скрутному становищі в іншій руці, при фотознімку виключено зміщення камери, завдяки чому знімки можуть бути більш якісними.

Оригінальні палиці для селфі — це найкращий подарунок близькій людині! Ваш фотоальбом наповниться яскравими фотознімками з відпочинку, подорожі або просто зустрічі з друзями — тепер зробити оглядове фото неймовірно легко. Монопод так само прекрасно підійде при використанні на активному відпочинку — наприклад, лижі та сноуборд. Завдяки універсальному кріпленню, ви зможете додатково захистити свій смартфон протиударним або водонепроникним чохлом і закріпити його на монопод.

Звертаємо вашу увагу, всі представлені у EagleCase селф-палки мають різні характеристики навантажень і матеріал корпусу. Як уособлення поїздки, відпочинку або подорожей, а так само в подарунок — вашим супутником завжди буде палиця для селфі. В інтернет-магазині EagleCase ви можете придбати моноподи, які задовольняють потреби абсолютної більшості користувачів.

Предыдущая новость

Бесплатные игровые автоматы в казино Лучший портал с металлургическими объявлениями Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші Качественные запчасти на мотоблок по доступной цене

Публикации