Чому народні традиції важливі

18.01.2018 15:43 0

Чому народні традиції важливі

Чому народні традиції, що пов'язані з Церковними святами (а це майже всі українські традиції) важливі?

1. Традиції гарні самі по собі, як дійство, перфоманс, як акт мистецтва.
2. Традиції збирають людей разом, навіть з інших далеких міст.
3. Традиції виконують консервуючу і транспортну функції - переносять святкування православних свят з покоління в поколоіння, навіть не залежно від розуміння тих, хто ці традиції звершує. Дякуючи традиціям моїх пращурів я сьогодні в Православній Церкві. Велика кількість людей можуть нічого не знати про Христа, але саме традиції їх змушують прийти посвятити яблука чи паски і таким чином хоча б на хвилинку задуматись про сенс свята. У таких лююей практично немає шансів нічого не почути про духовний зміст свята. Дякуючи традиціям Церква має доступ до ЗМІ і нагоду розповісти про Христа. Якщо Церквою зацікавиться хоча б маленький відсоток з тих людей, що нічого про Церкву не знали - це уже велика радість. Якщо навіть ніхто не задумається і не дізнається нічого про Христа - передаючи традицію нащадкам вони дають шанс прийти до Христа наступним поколінням.

Тому я вважаю, що ті, хто проти традицій, таких як купання в ополонках на Водохреща, освящення яблук на Спаса, пасок на Великдень, хто засуджує людей, що беруть в них участь, насміхається з їх рівня віри і богословських знань - такі люди є ворогами Православної Церкви.

#nt_orthodox

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/blog/69769/

Следующая новость
Предыдущая новость

На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Оформить медицинские справки за один день Создание сайтов под ключ. Основные особенности Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Избавьтесь от скуки раз и навсегда!

Публикации