Ремонт фасаду Гарнізонного храму св. Петра і Павла у Львові обіцяють завершити ще цього року

03.08.2018 19:44 3

Ремонт фасаду Гарнізонного храму св. Петра і Павла у Львові обіцяють завершити ще цього року

Храми Львові відновлюють. Підрядна організація ПП «Оберіг Груп» на замовлення управління охорони історичного середовища ЛМР розпочала ремонт фасаду Гарнізонного храму св. Петра і Павла (зі сторони пр. Свободи). Роботи триватимуть до кінця року. Про це повідомляє Zik.

«Ми поставили риштування і зараз оббиваємо штукатурку. Тобто зараз йде очистка, вирізання зіпсованої штукатурки і засвердлювання штирів у місця, де штукатурка в кращому стані.

Частини карнизів фасаду будемо доробляти з нового каменю. Також відтворюватимемо за аналогом старих відсутні частини металевих поручнів і балясин», – повідомив Віктор Проданчук, директор ПП «Оберіг Груп».

Роботи з ремонту фасаду Гарнізонного храму св. Петра і Павла (зі сторони пр. Свободи) триватимуть до кінця року. Вартість робіт становить понад 1 млн. грн. Роботи проводяться за кошт міського бюджету Львова.

Нагадаємо, у 2018 р. у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова на проведення реставраційних і ремонтних робіт управлінням охорони історичного середовища передбачено 36,1 млн. грн.

Зокрема, передбачено ремонтно-реставраційні роботи даху храму блаженного Климентія Шептицького на вул. М. Кривоноса, 1; ремонтно-реставраційні роботи храму Пресвятої Євхаристії з келіями колишнього монастиря Домініканців на пл. Музейній, 3; реставраційно-ремонтні роботи храму Пресвятої Трійці на вул. Тершаківців, 11-а; капітальний ремонт сходів на пл. Князя Ярослава Осмомисла, які ведуть до церкви Матері Божої Неустанної помочі.

Також у 2018 р за кошти міського бюджету Львова, в розмірі 840 тис. грн, буде виготовлено проектно-кошторисну документацію для реставраційно-ремонтних робіт шести сакральних споруд Львова. Зокрема, передбачено 100 тис. грн для виготовлення проектно-кошторисної документацію на ремонт колишніх келій монастиря Францисканок (вул. М. Лисенка, 45); 100 тис. грн передбачено на виготовлення ПКД на ремонт храму Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Грушевського, 2); 100 тис. грн передбачено на ПКД на ремонт Успенської церкви (вул. Руська, 7); 100 тис. грн передбачено на ПКД на ремонт церкви св. Іллі (вул. Дорога Кривчицька, 113); 100 тис. грн передбачено на виготовлення проектно-кошторисної документацію на ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки архітектури церкви Матері Божої Неустанної помочі.

Також цього року буде завершено ремонтно-реставраційні роботи у храмі св. Миколая на вул. Б. Хмельницького, 28 та завершення реставраційно-ремонтних робіт у церкві св. Параскеви П’ятниці на вул. Б. Хмельницького, 77. Роботи на цих об’єктах розпочали у 2017 р.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/72072/

Следующая новость
Предыдущая новость

Обсидиановый образок Вера, Надежда и Любовь Проектування будівель від фахівців Каким должен быть профессиональный массажный стол? На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі Промышленные фильтры обратного осмоса

Публикации