Опитування: українці більше довіряють волонтерам та церкві

24.10.2017 16:16 0

Опитування: українці більше довіряють волонтерам та церкві

"Серед інститутів держави та суспільства найбільшу довіру громадян мають волонтерські організації (їм довіряють 66,7% опитаних), Церква (64,4%) та Збройні Сили України (57,3%). Добровольчим батальйонам довіряють 53,9% населення, Національній гвардії України (52,6%), Державна служба з надзвичайних ситуацій (50,5%), громадські організації (48,0%), Державна прикордонна служба (46,4%), українські ЗМІ (48,3%)", - повідомили у прес-центрі.
Зазначається, що число респондентів, які довіряють цим інститутам, на статистично значимому рівні перевищує число тих, хто їм не довіряє.
За даними опитування, президенту України довіряють 24,8% опитаних, а його дії повністю підтримують 6,7% опитаних, не підтримують взагалі - 50,4%. Дії прем’єр-міністра підтримують, відповідно, 6,0% українців.
Дослідження проводилося з 6 по 11 жовтня 2017 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.
Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Система онлайн платежей iBox Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Настоящее масло тмина по выгодной цене Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи

Публикации