Як домогтися взаєморозуміння і ефективно вирішувати чоловічі проблеми

19.10.2019 15:56 0

Як домогтися взаєморозуміння і ефективно вирішувати чоловічі проблемиПередчасне сім'явипорскування – це те, що змушує нервувати обох партнерів. Чоловік починає комплексувати, жінка ж залишається незадоволеною. В результаті можуть виникнути сварки, зради. Але вихід в цій ситуації є-потрібно продовжувати статевий акт!

Це не може бути проблемою однієї людини. Тут не добитися нічого хорошого без взаєморозуміння і щирості. Існують лише загальні вказівки і поради, які допомагають парі зорієнтуватися в такій делікатній ситуації. Сексопатологи радять чоловікам переглянути фізичне навантаження, режим дня і харчування (включаючи біоактивні добавки такі як xl супер капсули). Якщо збільшити фізичні навантаження, то це знижує підвищену збудливість, хоча занадто сидячий темп життя теж негативно впливає на статеве життя.

Частота близькості теж важлива. Якщо секс трапляється рідко, то і сім'явиверження буде більш швидким. Складно стриматися після утримання. Так що доведеться прагнути до регулярності в інтимі. Часом саме в цьому криється головна причина проблеми.

Важливо знайти компроміс. Якщо не можна продовжити статевий акт, то можна спробувати відтягнути еякуляцію за допомогою припинення дій. Це не означає, що треба закінчувати секс, часом досить зробити паузу на пару секунд. Ерекція за цей час не пропаде.

продовжити секс можна спробувати і за допомогою презерватива. З ним чутливість головки члена знижується. До речі, можна для цих же цілей взяти спеціальну мазь для продовження сексу. Але використання подібних засобів затягує оргазм жінки.

Варто звернути увагу і на спеціальні вправи для продовження сексу. Їх розробив Кегель. Вони дуже прості, їх можна де завгодно і коли завгодно. Суть проста-потрібно зміцнити лобково-куприкові м'язи. Ці м'язи відчуваються при поході в туалет. Якраз - таки вони і повинні розслаблятися і напружуватися. Для початку досить п'ятнадцяти разів. Для різноманітності корисно чергувати довгі і короткі серії. Ефект можна помітити через місяць при регулярності.

Все вищесказане відповідає на питання типо: Моя сім'я на межі розриву. Ми з чоловіком два роки живемо разом, до цього стільки ж зустрічалися. Зараз у нас є маленька дитина і все начебто добре, але є одна проблема: мій чоловік не хоче сексу

Так що переживати при швидкому сексі не варто-є можливість збільшити його тривалість! Головне, не закриватися в собі і опрацьовувати проблему разом зі своєю партнеркою.

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Єпископ УПЦ КП відвідав військових у зоні АТО У Львові стартував семінар ОБСЄ по міжконфесійному діалогу Барселона – отражение испанского характера Как заправить картридж?

Публикации