На Франківщині знову розгорівся конфлікт через костел

13.06.2019 13:17 0

На Франківщині знову розгорівся конфлікт через костел

У вівторок, близько 12 години в Богородчанах біля костелу зібралися прихильники ПЦУ та мешканці, які вважають, що приміщення має належати громаді.

Про це в мережі повідомила місцева активістка Ольга Корній Чоп'як, пише Бліц-інфо. Як відомо, конфлікт за приміщення костелу триває вже кілька місяців.

Після виселення Московського Патріархату, приміщення перейшло у власність громади. Втім, нещодавно РДА вирішила передати його у власність громаді на чолі з о. Феогностом з ПЦУ.

Частина місцевих мешканців виступила проти, адже вважають, що приміщення храму потрібно віддати римо-католицькій громаді, або залишити у власності Богородчан і на громадських слуханнях вирішити, шо робити далі.

Сьогодні, парафіяни ПЦУ на чолі зі священиками все ж зайшли у храм.

Місцеві активісти викликали поліцію. У випадку бездіяльності поліції обіцяють звертатися безпосередньо до глави Нацполіції Сергія Князева та міністра МВС Арсена Авакова.

Нагадаємо, у квітні 2017 року районна рада проголосувала за відмову від договору безоплатного користування культовою спорудою. Втім, релігійна громада УПЦ МП не хотіла звільняти приміщення. Тільки 3 лютого цього року у Богородчанах релігійна громада святих апостолів Петра і Павла перейшла в Православну Церкву України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/76149/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мемориальные комплексы из гранита Лучшие наручные часы Характеристика имплантации зубов На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Увлекательная игра на зеркале без блокировок

Публикации