На Закарпатті жорстоко побили священика

28.06.2018 9:52 12

На Закарпатті жорстоко побили священика

Настоятеля Свято-Вознесенського храму села Чорнотисів, що на Закарпатті, протоєрея Єфрема Росоху невідомі особи жорстоко побили і пограбували.

Як повідомляють Новини Закарпаття, священик проживає у церковному будинку біля храму. На Службу завжди приходить раніше за всіх. Минулого тижня, у вівторок вранці, у храмі зібралися односельці, котрі прийшли помолитися за упокій душі померлого родича. Коли о. Єфрем, котрий стояв обличчям до вівтаря, повернувся до вірян – ті жахнулися: на його обличчі живого місця не було – все в синцях, а сам священик ледве на ногах тримався.

Люди викликали «швидку», але настоятель храму погодився поїхати з ними у лікарню тільки після закінчення Служби Божої. Збентежені люди того ж дня викликали поліцію. Спочатку поліцейські відмовлялися заходити в дім без дозволу його мешканця. Проте чорнотисівці настояли на своєму, аргументуючи, що будинок – власність церковної громади, а не священика, котрий у ній проживає. Зайшовши всередину, побачили невеликий безпорядок – наче хтось щось шукав.

Багато крові було у спальній кімнаті (видно там застав літнього священика нападник) і у ванній (де постраждалий згодом вмивався). Підтвердити, чи спростувати факт грабежу о. Єфрем Росоха не може, бо перебуває у травматологічному відділенні райлікарні. Розглядали і версію, що, можливо, 78-річний священик упав зі сходів, але вона не підтвердилася – на них крові нема.

«Пацієнт середньої важкості. Закрита черепно-мозкова травма із забоєм головного мозку легкого ступеня, забійна гематома обличчя зліва, закриті переломи кістки носа та скуленої кістки зліва. Ретроградна амнезія (тобто, пацієнт не пам’ятає, як з ним сталося нещастя). Наразі його стан задовільний», – повідомив лікар травматологічного відділення лікарні Владислав Сігеті.

У міліції за цим фактом порушили кримінальне провадження. Триває слідство.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71643/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная техника для съемки Что такое биткоин майнер? Лучший вид заработка, это онлайн казино Нетгейм с бесплатными фриспинами Качественное и недорогое строительство саун Выгодные кредиты под залог квартиры

Публикации