Відреставрують ще один пам'ятник архітектури в заповіднику "Софія Київська"

14.05.2018 11:45 3

Відреставрують ще один пам'ятник архітектури в заповіднику

Національний заповідник "Софія Київська" проводить реставраційні роботи пам'ятки архітектури 18 століття "Наріжна башта мурів". Про це повідомляють «Коментарі. Київ »з посиланням на Фейсбук-сторінку заступника директора з реставраційної і господарської праці в Національному заповіднику "Софія Київська" Вадима Кириленка, передає Хроніка.інфо.

«Перший день вже приніс цікаві знахідки, які після закінчення всіх робіт поповнять фонди заповідника», - написав він.

Відомо, що "Наріжна башта мурів" входить в ансамбль Кирилівського Свято-Троїцького монастиря. Чотири вежі, стіни і ворота були зведені в 1760 році київським архітектором Іваном Григоровичем-Барським. Монастирські стіни прикрашалися багатопрофільними карнизами, групами, декоративними нішами. Ворота, стіни і три вежі були зруйновані одночасно з дзвіницею в 1936-1937 рр.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/71142/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виртуальные казино Украины - лучший способ отвлечься от повседневных забот Игры в клубе Азино777 для настоящих ценителей риска Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур Балкон под ключ, выгоды строительства такого балкона Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища

Публикации