Баптисти прогнозують 10% зростання своєї чисельності на Тернопільщині

31.05.2018 13:24 6

Баптисти прогнозують 10% зростання своєї чисельності на Тернопільщині

Окрім взаємного підбадьорення, учасники події розповіли про ситуацію в церквах, про плани і перспективи. Цього року майже у кожній церкві і групі відбуватимуться хрещення. Було спрогнозовано, що у 2018 році обласне об’єднання зросте на 10 відсотків, а це чи не найбільший показник в Україні. Вважається, що організація функціонує і розвивається, коли у неї щороку є приріст у 3 відсотки.
На зустрічі був присутній директор Апологетичного центру Іван Кундеренко. Він розповів про сучасні небезпечні рухи, які агресивно проводять роботу з протестантським середовищем. Зокрема, це, за його словами, місія «Доброї вістки» на чолі з Оксу Паком, вони проводять семінари на тему «Таємниця прощення гріхів», у яких заявляють, що віруючі люди не грішать, а просто мають погані звички. Небезпека, на думку Івана Кундеренка, полягає у тому, що вони претендують на найбільш правильне розуміння Писання, виключаючи при тому, що ще хтось може його правильно розуміти.
Станом на сьогодні у ТООЦ ЄХБ є 13 церков і 8 груп, які незабаром офіційно можуть стати церквами. "Нас мало, але у Божих очах ми важливі і не забуті", - кажуть учасники зустрічі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Азартные игры и ставки Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков Что нужно для правильного выбора казино? Необходимые жидкости для очиски двигателя Ответы на основные вопросы о ЭЦП в системе электронного документооборота

Публикации