Як оцінити якість деревини до електронних торгів

07.12.2021 14:05 3

Як оцінити якість деревини до електронних торгів

Закупівля деревини – особливо важливий та складний процес. Сьогодні для здійснення подібної процедури можна використовувати торгівлю на платформі Prozorro. Такий спосіб проведення транзакцій легалізований та прийнятий українським урядом. Такі кроки були зроблені для покращення контролю збуту та усунення неоправданого підвищення тарифів. Окрім того, контрольний орган тепер має більше можливостей для ліквідації корупційних дій учасників операцій.

Які фактори впливають на оцінювання деревини?

Більшості зацікавлених покупців не дає спокою проблема оцінювання якісних характеристик деревини під час закупки на онлайн-платформі. Ви можете оцінити якість самостійно, а можете скористатися описом продукту, який залишив постачальник саме для таких цілей. Таким чином у вас є можливість ознайомитись з наступними параметрами, як:

 • різновид породи та сорту дерева;
 • відповідність до сучасних стандартів;
 • наявність чи відсутність можливих недоліків;
 • вік сировини, місце її вирощення;
 • довжина стволів;
 • наявність розпилу чи іншого виду обробки.

Подібні характеристики компанії-постачальники вказують досить часто, тому що вони зацікавлені в реалізації свого продукту. До моменту початку торгів покупець має право поставити будь-які питання щодо якісних характеристик товару. Звісно ж, усі вказані вище параметри перед аукціоном затверджуються документально і супроводжуються відповідними сертифікатами та іншими документами. Більш детально про це прочитати можна за посиланням https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/vzyaty-uchast-u-torgah/ на офіційному сайті.

Плюси закупівлі деревини на онлайн-аукціонах

Платформа Prozorro дає можливість кожному, хто бажає взяти участь в торгах, отримати очевидні переваги. Це стосується як користувачів, так і постачальників сировини. Також слід зазначити, що всі домовленості можуть вільно контролюватись. Крім того, до плюсів використання сервісу Prozorro потрібно віднести: 

 • всі операції здійснюються на умовах прозорості;
 • всі етапи реалізації та закупівлі проводяться під контролем спеціальних органів для уникнення корупційних дій і шахрайства;
 • контролювальні структури відстежують відсутність можливості підвищення ціни на продукцію неприродним чином;
 • угоди можуть підписувати тільки зареєстровані користувачі, які пройшли верифікацію;
 • всі учасники отримують рівноцінні права, не враховуючи розміри виробництва підприємства;
 • торги проводяться один раз на три місяці, що дає можливість значно розширити масштаби реалізації та придбання деревини в необхідних обсягах. 

Угоди підписуються офіційно, а операція буде вважатися завершеною тільки після викладення документів на офіційний вебсайт. Крім того, держава отримує всю інформацію щодо процедур закупівлі та обліку продажів деревини. Також до переваг проведення таких торгів потрібно додати те, що в подібному процесі взяти участь може будь-який громадянин України просто після реєстрації в системі.

Предыдущая новость

Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Выбираем качественные часы - Rolex Daytona Обжимной опрессовочный инструмент для наконечников

Публикации