Від COVID-19 помер монах Городищенського монастиря УПЦ МП. Обитель закрили на карантин

15.05.2020 0:49 0

Від COVID-19 помер монах Городищенського монастиря УПЦ МП. Обитель закрили на карантин

Хмельницька обласна державна адміністрація повідомила, що ПЛР-тестування померлого монаха Різдва Богородиці Городищенського монастира УПЦ МП дало позитивний результат. Таким чином, посмертно підтвержено його інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомляє сайт Shepetivka.сom.

Як з'ясували у «Хмельницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України», чоловік відчув недугу ще 7 травня, а 12 травня у нього різко підвищилась температура до 41 градуса, тому було викликано швидку допомогу. Спочатку його планували доставити у Хмельницьку інфекційну лікарню, але хоч стан хворого був не критичним, та все таки важким. У Шепетівській ЦРЛ пацієнту мали надати невідкладну допомогу та провести штучну вентиляцію легенів, але за півтори години після госпіталізації він помер.

Володимир Мазаєв, начальник Шепетівського міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомив, що було вжито всіх заходів по дезінфекції приміщень та місць проживання потенційного хворого.

Було визначено коло контактних осіб. Всього їх виявили 48, зараз вони пербувають на самоізоляції. У всіх відібрано зразки для ПЛР тестувань. В числі контактних осіб працівники швидкої допомоги, медичні працівники інфекційного відділення, а також 20 осіб, які постійно перебувають у монастирі.

Так як хворобу у покійного монаха було підтверджено, Городищенський монастир буде закрито для відвідувань.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/80191/

Следующая новость
Предыдущая новость

Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид «Траур» - ритуальные услуги и организация похорон в Киеве Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился"

Публикации