Предстоятель ПЦУ закликав владу дозволити мирянам брати участь в Богослужіннях

15.05.2020 5:08 0

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній закликав адаптувати карантин у такий спосіб, щоб віряни мали можливість брати участь у Богослужіннях.

Про це написав Епіфаній у Facebook.

"Наші храми не зачиняли свої двері для особистої молитви, духовної підтримки вірян, подання Причастя всім, хто звертався про це у будь-який час. А тепер, коли обмеження карантину поступово пом’якшуються, ми звертаємося до держави із закликом бути чутливою і до потреб віруючих, адаптувати карантин у такий спосіб, щоби з дотриманням заходів безпеки вірні знову мали можливість безпосередньо брати участь у богослужіннях", - написав Митрополит Епіфаній.

Він зазначив, що у храмах і надалі звучить молитва про припинення "згубної пошесті", лунає заклик пам’ятати про необхідність берегтися самим та берегти один одного, поважати й піклуватися про батьків, приділяти більше уваги своїм дітям та рідним, цінувати кожен момент нашого життя.

"Живіть тут і зараз, в любові й турботі про ближніх, будьте повільні на гнів та швидкі на добрі справи" - написав Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/80190/

Следующая новость
Предыдущая новость

Электронные весы от Веспрома – качество и надежность Редкие и нетипичные виды ставок на хоккей - азартные игры дял каждого Где заказать справку по форме 003 Основые тренды в тайской косметики 2018 Соціологи: українці все більше схиляються до створення помісної Церкви

Публикации