УГКЦ в Івано-Франківську створила координаційний антикризовий центр

01.04.2020 1:38 3

УГКЦ в Івано-Франківську створила координаційний антикризовий центр

В Івано-Франківській області з благословення митрополита Володимира Війтишина при Івано-Франківському Архиєпархіальному управлінні УГКЦ створено Архиєпархіальний координаційний антикризовий центр.

Робота центру направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в архиєпархії. Низка структур Івано-Франківської архиєпархії будуть задіяні у допомозі та боротьбі з цією епідемією. При потребі на період карантину буде передане приміщення Духовної семінарії, що по вул. Василіянок 64, для проживання медичного персоналу, який працює в лікарнях міста та мешкає поза межами Івано-Франківська.

Архиєпархія спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки запускає гарячу лінію для онлайн консультацій лікарів. На радіо «Дзвони» регулярно виступатимуть медики, що дозволить подолати панічні настрої.

Архиєпархія також власними силами закупила необхідний захисний інвентар та антисептичні і дезінфікуючі засоби, які роздаватимуться потребуючим. Також, приміщення Івано-Франківської Духовної Семінарії наданодля потреб лікарів та медичного персоналу.

Архикатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового м. Івано-Франківська замовив апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), який буде переданий медпрацівникам.

«Такі скромні ініціативи архиєпархії, у сьогоднішніх реаліях, не є достатніми задля вирішення складної проблеми, тому щиро просимо всіх людей доброї волі, наших священиків, вірних, зробити збірку на потреби боротьби із короновірусною інфекцією. Така фінансова підтримка дозволить нам долучитися до допомоги медичній галузі нашого міста та області відповідним обладнанням, засобами захисту та дезінфекції», - йдеться на офіційному сайті архиєпархії.

Реквізити для внесення пожертв:

Призначення платежу: Благодійна пожертва (на боротьбу з COVID-19)

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64

Керівник Архієпископ і Митрополит Війтишин Володимир Іванович

ЄДРПОУ: 13643656

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Поточний рахунок: UA503366770000026004052513490 МФО 336677

Картковий рахунок: 5169330521641651

УГКЦ в Івано-Франківську створила координаційний антикризовий центр

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79492/

Следующая новость
Предыдущая новость

Sale of hair in bulk. How choose the best product? Большой выбор качественной спортивной одежды от известных мировых брендов Как выбрать надежное такси в Киеве Икона стиля суб культуры Fred Perry Комфорт для ребенка и спокойствие для родителей

Публикации