Переваги теплових насосів

01.09.2018 17:35 138

Переваги теплових насосів

Ефективність

Найбільш важливою перевагою теплових насосів над традиційними методами обігріву є економічність. Завдяки тепловому насосу можливо значно економити кошти, адже йому для обігріву приміщень не потрібно самому виробляти тепло. Прилад просто перекачає тепло з навколишнього середовища у будинок. Навіть якщо здається, що там занадто холодно й тепла немає. Кожний кВт електроенергії використовується тепловими насосами для перепомпування в оселю до 5кВт теплової енергії.

Безпека для людини та навколишнього середовища

Тепловий насос є екологічним приладом. Ви не забруднюєте повітря коло себе, як у випадку з використанням традиційних систем опалення – електрокотел чи газовий котел. Ніякого вуглекислого газу та продуктів горіння. І якщо Ваші сусіди роблять так само або знаходяться далеко від Вас – використання теплового насосу більш сприятливе для Вашого здоров’я.

Теплові насоси значно безпечніші аніж звичайні прилади та системи обігріву. В механізмі його роботи відсутні процеси горіння. Жодна частина прилади не нагрівається до температур, які можуть спровокувати займання горючих матеріалів. Також нема нічого, чим можливо було б отруїтися по необачності. Тобто, зупинивши свій вибір на такому способі обігріву приміщення, Ви вбережете себе від можливої пожежі, вибуху або удушення.

Поставив і забув

Теплові насоси більш зручні, автоматизовані, їх роботою можливо легко та безпечно керувати через інтернет. До речі, це не тільки зручно, але й дозволяє більше зекономити на опаленні, наприклад, коли Ви в від’їзді.

Для встановлення теплового насосу не потрібні ніякі дозволи та багато документів, як у випадку багатьох інших систем опалення. При тому, що це дуже надійний прилад, здатний якісно робити свою справу десятиліттями, завдяки тому що являє собою замкнуту систему. Тепловий насос дає незалежність від газу, ціни на якій дуже нестабільні в нашій країні, адже ми більшу його частину імпортуємо.

Комфорт

Комфорт – це про теплові насоси. Вони самі підстроюються під температуру в оселі та тримають її в встановленому значенні. Що цікаво, ці зручні прилади можуть не тільки взимку зробити комфортну температуру у приміщенні, але й влітку, бо принципово не відрізняються від холодильних машин. Один прилад зможе забезпечити Ваші потреби у комфортній температурі й оселі, й води – як підігріє, так й охолодить.

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация похорон в Киеве недорого Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии» На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП

Публикации