В УПЦ МП розробляють план, як в умовах карантину привезти Благодатний вогонь

01.04.2020 5:48 9

В УПЦ МП розробляють план, як в умовах карантину привезти Благодатний вогонь

УПЦ МП спробує привезти Благодатний вогонь з Єрусалима, не зважаючи на те, що Храм Господній закритий на карантин. Для цього вони розробляють низку варіантів.

Про це заявив керуючий справами УПЦ МП митрополит Антоній Паканич, повідомляє Центр інформації УПЦ МП.

«Ми знаємо, що Єрусалимська Патріархія повідомила, що чин сходження Благодатного вогню буде проходити. Зараз, по-моєму, є вже дозвіл влади Єрусалима. Відносно присутності представників Помісних Церков - питання відкрите, але є й інші варіанти. Ми сподіваємося, що дійсно Благодатний вогонь буде привезений в Україну», - сказав митрополит Антоній.

Єрарх також закликав віруючих «трошки відійти від паніки», тримати себе в руках і довіритися Богові.

Нагадаємо, 25 березня, після того, як в Ізраїлі вступили в силу нові обмеження, пов'язані з дотриманням режиму карантину під час пандемії коронавіруса, глави грецької, вірменської та католицьких громад розпорядилися закрити храм Гробу Господнього.

Останній раз Храм Гробу Господнього закривався два роки тому. Тоді церковні єрархи протестували проти змін у податковому законодавстві Ізраїлю і проти нового закону, що дозволяє державі вилучати у Церкві ділянки землі.

Якщо Храм не відчинять до 18 квітня, то буде зірвана церемонія сходження Благодатного вогню, яка активно використовувалася російською пропагандою для зміцнення "містичної легітимності" нинішньої влади.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/79490/

Следующая новость
Предыдущая новость

Юридический перевод документов Лотерея - один из самых быстрых способов выигрыша Пенопласт по низким ценам в Харькове Емейл-рассылки - эффективная реклама в сети Лучшие приложения на деньги в сети

Публикации