У трьох монастирях УПЦ МП столиці зняли карантин

27.05.2020 2:18 0

У трьох монастирях столиці зняли карантинні обмеження. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, повідомляє офіційний портал Києва.

«У столиці зняли карантин в кількох монастирях, що були закриті через спалахи захворювання. Зокрема, у Києво-Печерській Лаврі, Іонинському та Свято-Покровському чоловічих монастирях УПЦ МП. За весь період карантину зробили більше тисячі лабораторних досліджень ПЛР-тестів свяженослужителів. Завдяки вчасно проведеним протиепідемічним заходам та дотриманню суворого карантину, вдалося локалізувати осередки захворювання», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що перед зняттям карантинних заходів у монастирях здійснили повну дезінфекцію.

«Як ви знаєте, уряд дозволив проводити служби в храмах – із дотриманням регламентів та санітарних вимог. Я звертаюся до служителів усіх конфесій. Бережіть своїх прихожан, дотримуйтеся правил! Не збирайте у храмах велику кількість людей. Щоб не сталося нових спалахів хвороби», – наголосив Віталій Кличко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80352/

Следующая новость
Предыдущая новость

Правильный подход к инвестициям Стильная одежда Queen Кальяны Amy — европейское качество и восточный колорит 434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу Помощь в создании сайта под ключ от фрилансеров

Публикации