У Москві з коронавірусом госпіталізували відомих священиків РПЦ

09.05.2020 18:58 3

У Москві з коронавірусом госпіталізували відомих священиків РПЦ

"Зараз в лікарні о. Дмитро Смирнов, о. Микола Кречетов, о. Владислав Свєшніков та багато інших батюшок", - написала в своєму блозі 6 травня Наталія Зубкова, дружина московського священика РПЦ МП Олександра Зубкова, госпіталізованого з підозрою на коронавірус.

Раніше також повідомлялося про госпіталізацію з коронавірусом протоєрея Олександра Шаргунова. Як зазначає оглядач Порталу "Credo.Press", більшість госпіталізованих священиків перебувають в "групі ризику" - або через похилий вік, або через наявність хронічних захворювань, що ускладнюють перебіг коронавирусної інфекції.

Зіткнувшись зі стражданнями своїх близьких, Наталя Зубкова оцінила важливість карантинних заходів, у яких сумніваються багато православних: "Нехай ... служать в закритих храмах, скоро все пройде, і ми всі разом, як раніше, зберемося в храмах і будемо радіти і молитися, а зараз будемо вдома сидіти і молитися, - закликає вона. - Пропоную молитву за угодою. Господь зараз як ніколи близький до нас, не допускайте страх у ваші серця, впустіть мир і любов, впустіть Бога і не бурчіть на священиків, прийміть це як випробування , побережіть наших батюшок ".

Робоча група при Патріархові РПЦ, створена для адміністрування в умовах епідемії, поширювала інформацію про хворих кліриків Москви до 16 квітня, потім публікації будь-якої інформації на цю тему припинилася. Глава Робочої групи, керуючий справами Московської Патріархії митрополит Діонісій знаходиться в лікарні з коронавірусів вже більше 10 днів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80097/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги компании «ФЛАГМАН»: 6 причин использовать профессиональную юридическую консультацию Библия на любой вкус по выгодным ценам Быстрая доставка вкусных роллов и суши Великий вибір іграшок робопотягів Качественное оформление наружной рекламы

Публикации