"Пурпурові вітрила" короткий зміст

12.01.2021 13:33 144

"Пурпурові вітрила" неймовірна історія кохання, яку варто прочитати. Щоб познайомитися із твором можна скористатись скороченню версією. Життя героїв дозволить кожному знову повірити в диво та почати мріяти. "Пурпурові вітрила" О. Грін розповідає про Лонгрена та його дочку Ассоль. Мати дівчинки померла після хвороби. Сусіди не дуже шанували цю родину, тому дівчинка росла самотньою і не спілкувалася з однолітками. Ці зустрічі замінювали мрії.

В один із днів батько Ассоль доручив їх сходити в місто за товаром для його роботи. У дівчинки з собою була іграшка і вигляді яхти з пурпуровими вітрилами. Вона запустила їх на струмку, але загравшись вже не змогла дістати. Яхту сильно віднесло течією. Але на шляху дівчинки зустрівся незнайомець, який її допоміг. Це був старий Егль. Саме він дав дівчинці обіцянку, що одного дня до цього берега підійде справжня яхта з такими самими вітрилами, на якій буде подорожувати принц. У всіх на очах він забере Ассоль із собою в далекі краї. Ці слова дуже запам'ятались дівчинці, і вона згадувала про цю зустріч весь час.

Місцеві жителі тепер постійно сміються з дівчини, та почали вважати їх божевільною. Але їх очікування таки справдяться. До Каперни завітає Артур Грей. Молодий юнак був закоханий у море. І хоч він походить із заможної родини, та мав відповідне виховання, залишився дуже чуйним. Першим місцем його служби була шхуна Ансельм. Завдяки своєму завзяттю та с мріям уже через кілька років він зміг стати власником галіота. Його судно Секрет пройшло через океан.

Біля Каперни Артур Грей зупинився, та вирішив відправитись на риболовлю. З собою в компанію він взяв матроса. Після ночівлі на березі, зранку він помітив дівчину, яка там спала. Вона була дуже гарною та зацікавила хлопця. У цей момент він одягнув кільце їй на мізинець. Після цього Грей вирушив до трактиру. Саме у цьому місці він почув історію про божевільну дівчину, яка чекає свого принца. Але вугляр виступив на захист Ассоль. У цей час його якраз вигнали з трактиру. Він зміг переконати Артура Грея, що вона сама звичайна дівчина, яка має багатий внутрішній світ.

Вражений почутим юнак вирішив втілити всі її мрії. Він придбав тканини червоного шовку з якого пошили червоні вітрила. Також для цього випадку молодий капітан спеціально покликав музикантів та почав на своєму кораблі огинати мис навколо міста. Всі мешканці міста зібралися на березі, щоб побачити незвичайний корабель. Серед присутніх звичайно була і Ассоль, яка на протязі довгого часу чекала на його появу.

Предыдущая новость

Изготовление упаковки в Киеве – большие тиражи недорого Добавление отзывов в google maps Аппетитные бонусы и море слотов в казино Лавина Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Лазерная стоматология в Полтаве

Публикации