Представники УПЦ МП після примирення з громадою ПЦУ захопили храм

15.01.2020 1:58 0

Представники УПЦ МП після примирення з громадою ПЦУ захопили храм

У селі Велика Кісниця Ямпільського району Вінниччини 12 січня п’ятеро чоловіків, які назвали себе монахами УПЦ МП, заблокували вхід до місцевого храму. Через це виник конфлікт із вірянами ПЦУ і священиком, адже саме їхній громаді належить приміщення.

На місце викликали поліцію, яка спостерігала за тим, аби сторони не порушували громадський порядок.

Як пояснив NaПарижі начальник управління релігій та національностей Вінницької ОДА Ігор Салецький, за рішенням Вінницького міськсуду сільський храм належить громаді ПЦУ. Але оскільки у Великій Кісниці є невеличка громада УПЦ МП, то обидва священики вирішили разом правити Служби.

Одного разу саме так і було… Нібито православні примирились. Але порозуміння виявилося не тривалим. Із Могилів-Подільської єпархії УПЦ МП до села надіслали чоловіків, які і представлялися монахами. У неділю вони заблокували вхід до церкви, коли віряни ПЦУ прийшли на Службу.

Це спричинило конфлікт із селянами. Людей обурила підступність представників Московського Патріархату. Вони викликали поліцію та надали правоохоронцям підтверджуючі документи на храм. У свою чергу поліціанти лише спостерігали за подіями, не втручаючись.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78510/

Следующая новость
Предыдущая новость

Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Изготовление любых видов наружной рекламы Лечение наркомании в Киеве Газорегуляторный пункт от компании EKOIN Недвижимость в Испании на выгодных условиях

Публикации