Ми за сімейні цінності: 15 соціальних бордів вулицями Рівного

01.05.2020 23:09 3

Ми за сімейні цінності: 15 соціальних бордів вулицями Рівного

У квітні рівненська християнська громада «Христос є відповідь» розмістила вулицями міста 15 бордів з християнсько-соціальними слоганами. Житлово-комунальне господарство Рівного надало можливість безкоштовно поширити написи моральної тематики на рекламних площинах міста.

Фрази «Попіклуйся про сім’ю», «Шануй батьків», «Будь справжнім татом», «Люби свою дружину», «Поважай чоловіка», «Повернись в сім’ю» кожного дня нагадуватимуть перехожим про сімейні цінності.

Головна мета таких бордів – донести людям біблійні істини, позитивно вплинути на відносини у родинах, змусити замислитись над власним життям. Тема відносин у сім’ї не далека для братів і сестер церкви «Христос є відповідь».

Громада регулярно проводить групи для сімейних людей, загальні свята та інші спільні заходи. Пастор Тарас Сень є ведучим передач на телевізійних каналах, де часто обговорюються питання, які стосуються проблем у відносинах між чоловіком та дружиною. Бажаючі завжди можуть зателефонувати пастору для консультації з приводу важких обставин у родині.

За час існування громада організувала чимало благодійних акцій та подій, направлених на укріплення взаємовідносин між членами сім’ї. Декілька років підряд церква вирушала у сплав річкою Случ, де батьки з синами мали можливість пліч-о-пліч долати перешкоди та зміцнювати стосунки. Вже 18 таборів у Карпатах були проведені за участю сиріт та сімейних людей.

"Борди благовістя вже не перший рік з’являються вздовж доріг міста Рівне. Короткі фрази рано чи пізно будуть помічені кожним перехожим чи водієм. Якщо один із слоганів допоможе врятувати чиюсь сім’ю від розлучення, якщо вбереже хоч одну дитину від життя у неповній родині – ми звершуємо цю добру справу не даремно", — розповіли у прес-центрі християнської місії «Христос є відповідь».

Поважай чоловіка

Люби свою дружину

Будь спражнім татом

Повернись в сім'ю

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/popular_reporter/80009/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стильная одежда Queen Обучение танцам в Киеве: сальса за 3 месяца! Прекрасный женский пол и онлайн казино Вулкан Удобные врезные мойки на кухню Заказать грузоперевозки от надежного перевозчика

Публикации