Домашня зарядна станція для електромобіля

16.04.2019 19:03 171

Домашня зарядна станція для електромобіля

Загальні характеристики

Для тих, у кого зовсім недавно з'явився електромобіль, перед очима постало найважливіше питання: як і чим його заряджати? Адже в Україні заправок для електромобілів поки, практично, немає. Мало хто з користувачів цього чуда техніки знає, що сам пристрій заховано всередині електромобіля. Його функція полягає в перетворенні змінного струму з розетки в постійний для роботи двигуна.

Зовнішній зарядний пристрій для електромобіля технічно називається EVSE і його необхідно придбати кожному власнику такого авто. По суті EVSE це спеціальний пристрій, який забезпечує безпеку при підключенні електромобіля до електрики. Однак правильно підібрати такий пристрій непросто, вони розрізняються за кількома параметрами. Судячи з відгуків тих, хто вже використовує зарядні станції для електромобілів, приблизна вартість якісної моделі EVSE - 600-700 $.Статистика роботи EVSE пристроїв говорить про те, що 30-амперні зарядний пристрій для електромобіля додасть близько 40 км на годину. У той час, як 15-приміщення повинна бути захищена відповідно 20 км на годину. Важливо пам'ятати, що пристрій EVSE силою 30 ампер потребує вимикачі, який буде трохи сильніше, мінімум 40 ампер.

Для того, щоб підібрати оптимальний EVSE прилад потрібно правильно розрахувати відстань до електромобіля. Чітко з'ясувавши місце парковки, знайдіть в квартирі дуже вдалий і розташоване максимально близько до виходів місце для зарядної станції для електромобіля. Довжина кабелю зазвичай варіюється від 4.5 до 7.5 метрів. У наш час до мережі смартфона можна підключити все, що завгодно. Досить просто через Wi-Fi зробити необхідні настройки. У випадку з пристроями EVSE це непотрібний функціонал. До того ж, він додає до вартості непогану суму.

Установка EVSE пристрої з Wi-Fi мережею справа не з простих, так само як і грамотна його настройка на один лад з автомобілем і управлінням зарядкою через смартфон. Варто задуматися, чи дійсно це доповнення необхідно.

Також потрібно враховувати розєм підключення до зарядного пристрою. Їх є два типа: SAE J1772 (США) і Menneken (Європа). Перший тип має 3 рівня зарядки - 16-40А, а другий 4 рівня - від 16А до 150. У портативному домашньому зарядному приладі як правило використовують 16-32А, тобто 3,5-7 квт / год. Є однофазні та трифазні в залежності від мережі.

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Чистая вода от компании «АкваПро» с доставкой по Киеву Решили приобрести скейтборд? 4 рекомендации от специалистов из «Samokat» помогут определиться с выбором Медицинский центр для суррогатных мам Почему все чаще используют LED экраны в освещении церковной жизни

Публикации