57 писанкових дерев прикрасять головну площу Ужгорода

27.03.2018 15:26 3

57 писанкових дерев прикрасять головну площу Ужгорода

У четвер, 29 березня, на площі Народній в Ужгороді стартує четвертий обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!».

Великодні яйця, виконані учасниками конкурсу в різних техніках, представлять на 57 «писанкових» деревах, розташованих по периметру головної площі області. Водночас педагоги та учні навчальних закладів з усього Закарпаття під час майстер-класів ділитимуться своїм досвідом створення символу Великодня.

Всі бажаючі зможуть самостійно виготовити писанку в обраній техніці. У цей день в атріумі будівлі облдержадміністрації розгорнуть експозицію великодніх рушників, вишитих освітянами та їхніми вихованцями. Тут представлять також виставку фотографій на великодню тематику.

Відкриття обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» відбудеться у четвер о 13.00, – інформують в прес-службі Закарпатської ОДА.Головну площу Ужгорода прикрасять 57 писанкових дерев

У четвер, 29 березня, на площі Народній в Ужгороді стартує четвертий обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!».

Великодні яйця, виконані учасниками конкурсу в різних техніках, представлять на 57-ми «писанкових» деревах, розташованих по периметру головної площі області. Водночас педагоги та учні навчальних закладів з усього Закарпаття під час майстер-класів ділитимуться своїм досвідом створення символу Великодня. Всі бажаючі зможуть самостійно виготовити писанку в обраній техніці. У цей день в атріумі будівлі облдержадміністрації розгорнуть експозицію великодніх рушників, вишитих освітянами та їхніми вихованцями. Тут представлять також виставку фотографій на великодню тематику.

Відкриття обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» відбудеться у четвер о 13.00, – інформує Zik з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/70606/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самый загадочный алкоголь - абсент Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Лучшие и новые автоматы в казино Вулкан Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу

Публикации