Єрарх УПЦ (МП) став одним з переможців громадської антипремії «Вата року 2017»

15.01.2018 13:13 12

Єрарх УПЦ (МП) став одним з переможців громадської антипремії «Вата року 2017»

У Кропивницькому 12 січня відбулося оголошення результатів антипремії «Вата року 2017». Громадські організації «Асоціація Політичних Наук», Центр української політики «Ексампей», Кропивницький обласний осередок ГО «ДІЯ» та Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови» оприлюднили переможців у шести номінаціях.

За слoвами oрганізатoрів кoнкурсу, нагородження «Ватою» принoсить результати, адже знайти «дoстoйних» кандидатів за 2017 рік булo досить важкo, повідомляє сайт КАВУН.

«Більшість нoмінантів за ці три рoки віднеслись дo антипремії серйoзнo й майже всі реабілітувались. Прoте, деякі вважають свoї «ватні» перекoнання правильними, тому доводиться нагороджувати їх повторно», – гoвoрить гoлoва ГO «Асoціація Пoлітичних Наук» Дмитрo Сінченкo.

Керівник місцевого осередку ГО «ДІЯ» Ігор Козуб переконаний, що фігурантами «Вати року» мали би виявляти і знешкоджувати співробітники СБУ, проте наразі цю роботу доводиться проводити громадським активістам. «Ми неодноразово звертались в СБУ із заявами про неправомірну і шкідливу діяльність фігурантів нашого списку, однак не отримували жодної реакції. Я щиро сподіваюсь, що з часом ситуація зміниться», - зазначив Козуб.

Результати цьогорічної антипремії наступні:

Євген Дементов – викладач педагогічного університету, переміг у номінації «Викладацька вата». Він відзначився тим, що у 2017 році оприлюднив кілька статей, у яких зазначав, що Марко Кропивницький не вартий того, щоб в його честь називали наше місто. Також, писав, що театру корифеїв взагалі не існувало, і що це фейк. Такі основні тези були у його статті, за яку вирішили відзначити його.

Сергій Полулях – журналіст, який був номінований у премії «Сидяча вата». Така «честь» йому випала за відверто «єлисаветградські» погляди та згадали, що під час перейменування міста він не підтримував українські назви. Також, Сергій не встав під час вшанування пам’яті Семена Сороки під час засідання сесії міської ради.

Павло Штутман – бізнесмен, потріпив до номінації «Бізнес-вата». Він був помічений у тому, що ніби то є головним фінансистом кампанії за Єлисаветград, за його сприяння по місту розвішані білборди з цим варіантом назви. І досі він повертається до теми перейменування, хоча вона вже не є актуальною. Він також був переможцем «Вати року – 2015».

Іоасаф (Губень) – митрополит Кіровоградський і Новомиргородський УПЦ (МП) переміг у номінації «Церковна вата». Був призером «Вати – 2015». Цього року відзначився своїм візитом до Путіна, в Москву, для привітання його з днем народження. Особливо актуальною ця нагорода стає в контексті останніх скандалів довкола церкви Московського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69714/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Виртуальные развлечения с денежными призами победителям Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости Природа вирусного гепатита С, комплексная терапия с применением индийских дженериков

Публикации