УПЦ КП відзначила 15-ліття своєї діяльності в Португалії

26.04.2018 14:14 33

УПЦ КП відзначила 15-ліття своєї діяльності в Португалії

Архіпастирю співслужили заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), настоятель парафії на честь Всіх святих землі Української м. Брага протоієрей Дмитро Ткачук, настоятель парафії на честь святого архистратига Божого Михаїла м. Авейро протоієрей Василь Бундзяк, клірики Тернопільскої єпархії протоієрей Степан Шкварок та протоієрей Степан Татарин, настоятель парафії ієрей Сергій Ковальчук та насельник Гурбинського монастиря ієромонах Лука (Зань).
За богослужінням молився падзвичайний та повноважний посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець, генеральний консул України в м. Порто Анатолій Коваль, громадська активістка Людмила Хол, представник Спілки української молоді в Португалії Андрій Іваночко, священники Римо-Католицької Церкви Мануел Каутиньо та Сальвадор Паренте, а також представники португальської громади, численні представники українських громад з м. Брага, Авейро, Лісабон, Порто, Трофа, Шавеш, а також гості з України.
Під час богослужіння архієпископ Іларіон підніс до сану протоієрея священика Сергія Ковальчука.
За богослужінням, відповідно до розпорядження патріарха Філарета, були виголошені додаткові прохання за створення в Україні єдиної помісної Православної Церкви, за Константинопольського патріарха Варфоломія, за президента України, Верховну Раду та за розпочату ниму справу - констпуктивний розгляд питання щодо надання автокефалії Українській Церкві.
Наприкінці літургії владика Іларіон відзначив архієрейськими грамотами перших українських священників в Португалії протоієрея Дмитра Ткачука та протоієрея Василя Бундзяка. Архієрейськими грамотами також була відзначена громада Різдва Іоана Предтечі та парафіяльний хор.
Після відправи відбулася урочиста частина, під час якої архієпископ Іларіон, з благословення патріарха Філарета, відзначив священика РКЦ Сальвадора Паренте, сеньйору Едіт Сілва Сантош та сеньйору Марію Еделіну Собато патріаршими грамотами з медаллю, священка РКЦ Мануеля Каутиньо патріаршою грамотою, а сеньйора Альберто архієрейською благословенною грамотою.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где получить диплом по гештальт-терапии Кузовной ремонт в Киеве: восстановление и обновление вашего автомобиля Как сделать дом уютнее Аудиозаписи православных проповедей бесплатно онлайн Бургеры, пицца, салаты и супы – доставка на дом в Боярке

Публикации