УПЦ зібрала на Волині 117 тис грн дітям-сиротам

31.01.2018 23:24 12

УПЦ зібрала на Волині 117 тис грн дітям-сиротам

Концерт пройшов у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка 23 січня 2018 року.
Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, звертаючись до присутніх, привітав усіх зі святами і наголосив на унікальності концерту, який вже більше двох десятиліть об’єднує християнські серця у справі милосердя (благодійні заходи проводяться вже 24-й рік поспіль).
Зісловами вдячності до глядачів, благодійників та учасників концерту звернувся секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук. Він також подякував керівництву театру, котре надало приміщення, та усім, хто допоміг зібрати гроші для нужденних.
Всього вдалося зібрати 117 тисяч гривень, котрі будуть розподілені найближчим часом.
Усі бажаючі долучитись до благодійної справи можуть переказати кошти на рахунок: Управління Волинської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 21732641 ПАТ “АЛЬФА-БАНК” , р/р 26006021171901, МФО 300346.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Близкий к РПЦ телеканал продолжает культивировать украинофобию Как получить разрешение на трудоустройство иностранцу Что нужно сделать перед началом новых отношений Самая точная информация об офшорах

Публикации