УГКЦ 27 червня вшановує новомучеників

27.06.2019 10:33 3

УГКЦ 27 червня вшановує новомучеників

УГКЦ 27 червня вшанує своїх ісповідників віри та мучеників, яких беатифікував під час візиту до Львова св. Іван Павло ІІ.

«У ХХ столітті мучеництво стало кульмінацією духовного життя Церкви Христової. Незважаючи на стрімкий суспільно-економічний розвиток, Церква зазнавала переслідування та знищення в усьому світі. Українська Греко-Католицька Церква вповні сповнила Заповіт Христа – залишилася вірною аж до Хресної смерті через своїх мучеників та ісповідників віри», – сказав архиєпископ і митрополит Львівський Ігор (Возьняк) про новомучеників УГКЦ ХХ століття.

Невдовзі Церквою було започатковано новий процес. Імен у списку понад сорок, яких об’єднала віра і відданість УГКЦ.

РІСУ зробила підбірку матеріалів про вже прославлених мучеників УГКЦ та про тих, кого ще буде прославлено. Ми продовжимо інформувати про видатні постаті УГКЦ.

Миколай Чарнецький

Омелян Ковч

Климентій Шептицький

Теодор Ромжа

Августин Волошин

Микола Конрад

Йосафата Грдашевська

Іван Горчинський

Марія Шведа

Михайло Вовчик та о. Ярослав Чемеринський

Петро Мекелита

Августин Волошин

Моніка Полянська

Мар’ян Галан

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/76298/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобные врезные мойки на кухню Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля Ритуальные услуги от похоронного бюро «Новая жизнь» в Минске

Публикации