«Сім’я — це Божий рецепт людського щастя!» — Патріарх УГКЦ запрошує взяти участь у Всеукраїнській ході

30.05.2018 19:53 12

«Сім’я — це Божий рецепт людського щастя!» — Патріарх УГКЦ запрошує взяти участь у Всеукраїнській ході

У суботу, 2 червня 2018 року, у Києві втретє відбудеться Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей, відповідно до заклику Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Захід проведуть під гаслом «Щаслива родина — здорова Україна!», повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Мета цієї події — звернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

«Цією акцією ми, віруючі люди, хочемо ще раз задекларувати перед усім українським суспільством про нашу повагу до сім’ї як до первинної клітини суспільства. А відтак ми хочемо відкрити задум Господа Бога щодо людського щастя, бо Він сказав нам у своєму слові: “Не годиться чоловікові бути самому, ось сотворю йому жінку”. Отже, сім’я — це Божий рецепт людського щастя!» — зазначив Глава УГКЦ Святослав.

Предстоятель запрошує всіх людей доброї волі, які розуміють, що міцна сім’я є рецептом щастя України, узяти участь у цьому заході.

«Приїдьте до Києва з різних куточків України! Віруючі люди різних конфесій та релігій, з’єднаймося в одну загальнолюдську родину для того, щоб задекларувати повагу до сім’ї як інституції, яка була створена Творцем і постала ще перед тим, як були сформовані народи, держави чи інші види людських спільнот», — закликав Глава УГКЦ.

«Нехай Всевишній благословить українську сім’ю! Нехай чоловіки і жінки навчаться бути люблячими подружжями, добрими батьками і матерями для своїх дітей! Нехай процвітає наша Україна, а Небесний Отець зішле мир для нашого українського спільного дому!» — наостанок побажав українцям Блаженніший Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71298/

Следующая новость
Предыдущая новость

Туры в Великий Устюг на Новый Год Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова Лотерея - один из самых быстрых способов выигрыша Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Купить качественный китайский чай

Публикации