Синод УПЦ (МП) звернеться до Порошенка: чимало вірян проти біометричних паспортів

27.07.2017 20:43 12

Синод УПЦ (МП) звернеться до Порошенка: чимало вірян проти біометричних паспортів

Синод УПЦ (МП) ухвалив рішення звернутися до президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо видачі внутрішніх біометричних паспортів (так званих ID-карт). Про це повідомляє синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

«Деякі віруючі люди збентежені (необхідністю отримання внутрішніх біометричних паспортів), їм совість не дозволяє отримувати ці паспорти. Вони звертаються з цією проблемою в листах до митрополії», - розповів «Главкому» член Синоду УПЦ (МП), митрополит Луганський і Алчевський Митрофан. За його словами, кількість листів від віруючих дуже зросла за останні півроку.

«Ми повинні були якось на це відреагувати. Альтернативою може бути видача звичайних паспортів, як було до введення біометричних», - підкреслив владика Митрофан.

Внутрішні біометричні паспорти в Україні почали видавати з 1 січня 2016 року. Щоденно поліграфкомбінат «Україна» випускає близько 45 тисяч таких паспортів. Документи містять чіп об’ємом пам’яті у 400 кб, який містить інформацію з персональними даними людини. Паперові документи на пластикові (ID-карти) планують замінити всім громадянам України поступово, за 5 років.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Развлечения и заработок на ведущем игорном ресурсе Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки Неповторимые и оригинальные свадебные торты Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой

Публикации