«Русо турісто, обліко моралє»: У РПЦ склали список закордонних храмів, які заборонено відвідувати

16.10.2018 11:51 6

«Русо турісто, обліко моралє»: У РПЦ склали список закордонних храмів, які заборонено відвідувати

У Російській Православній Церкві звернули увагу туристів на важливість дотримання рішень Синоду, який повністю розірвав спілкування з Константинопольським Патріархатом.

«За відмову виконувати заборону для духовенства передбачені покарання, а для мирян - покаяння на сповіді у непослуху Церкві», - розповів «Інтерфаксу» секретар Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату протоєрей Ігор Якимчук.

Він також уточнив, де саме на популярних туристичних напрямках розташовані храми Константинопольської Церкви.

За словами священика, в Туреччині це всі діючі храми Стамбула, єдиний діючий храм у Анталії, а в Греції - на Криті і на островах Додеканеса, розташованих в південно-східній частині Егейського моря, найбільший з яких - Родос.

«Звичайно, є ще Афон, який також в юрисдикції Константинополя, але відпочивати туди не їздять», - зауважив співрозмовник агентства.

Рішення Синоду РПЦ розірвати відносини з Константинополем було прийнято у відповідь на реабілітацію Синодом Вселенського Патріархату Предстоятелів УПЦ КП та УАПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/73069/

Следующая новость
Предыдущая новость

Куда лучше отправиться отдыхать туром? У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Дверная и оконная фурнитура недорого Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ

Публикации