Римо-католики призначили священика-капелана для тривалого служіння на Донбасі

18.09.2018 14:14 21

Римо-католики призначили священика-капелана для тривалого служіння на Донбасі

Отець Валентин майже два роки тому став першим в історії ХСП католицьким священником, який прибув на ротацію в «сіру зону» й відслужив першу месу на цій землі. Це була його ініціатива, особиста відповідь на заклик Бога. Згодом з отця взяли приклад десятки римо-католицьких священників і черниць.
Зараз отець Валентин має за плечима вже десяток короткострокових ротацій у складі тактичних груп служителів ХСП в Маріуполі й Авдіївці Донецької області. Він тут "свій" для багатьох сотень людей, які його слухали, яких слухав він, яким він уділяв таїнства.
Отцеві вже довелося пройти через вогонь на донецькій землі. На початку травня цього року він був одним із трьох служителів, які вижили в момент, коли автомобіль ХСП був знищений унаслідок ворожого обстрілу поблизу Опитного.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как получить займ без справки о доходах? Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Проектування будівель від фахівців Эффективное лечение наркологической зависимости

Публикации