Після 8-річної реставрації відкрилася середньовічна базиліка, яка постраждала від землетрусу в Італії

28.12.2017 11:44 0

Після 8-річної реставрації відкрилася середньовічна базиліка, яка постраждала від землетрусу в Італії

Базиліка Санта-Марія-ді-Коллемаджио в центрально-італійському місті Аквіла (столиці провінції Абруццо), яка сильно постраждала від землетрусу 6 квітня 2009 року, знову відкрилася після масштабних реставраційних робіт. Про це повідомляє "Седмиця" з посиланням на італійське інформаційне агентство "Апѕа".

Відновлення готичного храму після катастрофічних руйнувань проходило під контролем Відділення археології, образотворчого мистецтва й ландшафту Аквіли та регіону. На церемонії відкриття відродженої базиліки був присутній мер Аквіли П'єрлуїджі Бьонди (Pierluigi Biondi), міністр зі справах спадку, культурним заходам і туризму Даріо Франческіні (Dario Franceschini), а також архієпископ Аквіли Джузеппе Петроччи (Giuseppe Petrocchi).

Кульмінацією урочистостей стала урочиста Меса, яку опівдні очолив архієпископ Петроччи після того, як відбулося освячення храму та перенесення, у супроводі почесного ескорту пожежних та муніципальної поліції, мощей святого Папи Римського Целестина V з Ораторія святого Йосипа.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69537/

Следующая новость
Предыдущая новость

Захоплююче казіно Джокер чекає на вас Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Когда дизайн становится произведением искусства Почему так любят пиццу? Выдающийся деятель из мира политики

Публикации