Президент Зеленський привітав із Різдвом за григоріанським календарем

26.12.2019 8:01 0

Президент Володимир Зеленський привітав християн в Україні, які відзначають Різдво за григоріанським календарем.

«Мільйони людей в усьому світі сьогодні збираються родинами, щоб разом провести Святий вечір і зустріти першу зорю. Вона сповіщає про Різдво Христове. У це світле свято забудьмо про чвари. Це вечір злагоди та єднання. Кожен з нас прагне, щоб якнайшвидше до кожної української домівки прийшов мир. Згадаймо сьогодні, що мир починається з нас, з нашого прийняття одне одного, поваги, з нашого вміння любити», – звернувся Зеленський у фейсбуці.

Римо-католицька Церква і більшість протестантських Церков, а також і більшість православних Церков світу святкуватимуть Різдво 25 грудня за сучасним григоріанським календарем чи новоюліанським. Із 25 грудня 2017 року Різдво за новим стилем стало в Україні вихідним днем.

7 січня українські православні Церкви, а також Українська Греко-Католицька Церква святкуватимуть Різдво Христове за юліанським календарем (так званим «старим стилем»).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/78309/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить накрутку на youtube от профессионалов Отель для комфортного отдыха во Львове Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Выбрать спиннинг Невероятный гемблинг на суперустройствах

Публикации