«Правий сектор» зірвав засідання Почаївської міськради, яка хотіла розглянути зміну цільового призначення земельної ділянки лаври

13.10.2017 13:23 6

«Правий сектор» зірвав засідання Почаївської міськради, яка хотіла розглянути зміну цільового призначення земельної ділянки лаври

Наприкінці червня представники ВО «Свобода» зірвали сесію міської ради, на якому розглядалося питання «Про надання дозволу на розроблення детального плану забудови території щодо зміни цільового призначення власної земельної ділянки». З приводу чого мер Почаєва Василь Бойко звернувся в поліцію, а також до представника НПО «Громадський правозахист», який представляє інтереси УПЦ (МП) в міжнародних організаціях.
Про даний інцидент було повідомлено європейську спільноту на засіданні ОБСЄ у Варшаві.
«У 2017 році на засіданні Почаївської міської ради депутат Тернопільської обласної ради В.Габор влаштував бійку і порвав протокол засідання, щоб не допустити виділення землі монастирю. Почаївська міська рада звернулася до поліції з відповідною заявою, відкрито кримінальне провадження», — йдеться у заяві голови Представництва УПЦ (МП) при міжнародних організаціях єпископа Баришівського Віктора (Коцаби). Також матеріали щодо даних правопорушень будуть представлені на 28-й сесії засідання ради ООН, що зараз триває у Женеві.
12 жовтня задля тиску на депутатів міської ради були залученні представники чи не всіх вороже налаштованих до УПЦ (МП) організацій Тернопільщини. «Активісти ПС, Тризубу спільно з Національним Корпусом та ВО Свобода готові до рішучих дій та недопущення зрадницьких дій місцевої влади», — написали в себе на сторінці Фейсбуку правосекторівці перед початком роботи сесії.
Відтак питання щодо даної земельної ділянки знову на сесії не розглядалося. Інформація про це викликала бурхливу реакцію серед численних праворадикалів, присутніх у залі. Не дивлячись на те, що було прийняте рішення, якого вони і очікували, молодики у балаклавах ображали депутатів, священнослужителів та мирян УПЦ |(МП).
Один з присутніх депутатів розповіла про залякування ще перед засіданням. «Якщо ви проголосуєте, то ми знайдемо кожного з вас, у ваших домах і подивитеся що з вами буде, — розповіла жінка, яку цитує сайт УПЦ (МП). — То це є правильно? Я є вільна людина – в Конституції України чітко написано – кожен має право на вільне віросповідання. А чому ви кожен раз приходите і робите насильство над депутатами? Це неправильно. В кожного з них є своя думка і вони можуть чітко вирішити самі…»

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Как быстро одолжить деньги на карту? В УАПЦ нова криза: Буковинська єпархія припинила поминання предстоятеля Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Игровые автоматы Super Slots для начинающих и профессионалов

Публикации