Польський філософ прочитає в Києві монографічний курс «Вступ до християнської солідарності»

05.09.2017 20:09 3

Польський філософ прочитає в Києві монографічний курс «Вступ до християнської солідарності»

"Солідарність стала одним з найбільш важливих політичних і етичних понять ХХ і ХХІ століть, спочатку пов’язаних із занепадом комунізму в Центральній Європі, а пізніше з проблематикою соціальної справедливості. Категорія солідарності – це виклик для Церкви. Яким чином солідарність випливає з католицької інтелектуальної культури? Чим християнський підхід до солідарності відрізняється від світської пропозиції її розуміння? Якого значення надає солідарності віра? Нарешті, якими є сакраментальні джерела солідарності? Монографічний курс презентує проблематику солідарності в контексті християнської теології, символіки і філософії", – зазначають організатори заходу.
Лектором є доктор Цезарій Кощчельняк (Cezary Kościelniak) – філософ, публіцист, професор Університету ім. Адама Міцкевича в Познані (Польща). Сфера наукових зацікавлень: релігія в громадському житті (процеси секуляризації в Європі та США, роль релігії в розвинутих країнах, релігія і культура), політика вищої освіти.
Лекції відбудуться 6, 7 та 8 вересня з 18:15 до 21:05 за адресою: Інститут релігійних наук в Києві (Київ, вул. Деревлянська, 13, поверх 2).
Вхід вільний.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие подарки для близких На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc Єпископ УПЦ КП відвідав військових у зоні АТО Сучасні елеватори

Публикации