Патріарх Філарет і посол США дійшли спільної думки: Україна переможе агресора

06.04.2018 12:43 0

Патріарх Філарет і посол США дійшли спільної думки: Україна переможе агресора

Патріарх Філарет охарактеризував мету зацікавленості Москви в конфліктах в Україні. "Москва зацікавлена, щоб конфліктна ситуація в Україні була, адже це є приводом для їхнього втручання, а ми зацікавлені, щоб конфліктів не було і не було приводу для втручання" – сказав патріарх. Також розповів про процес виходу вірян із юрисдикції Московського Патріархату та приєднання до Київського Патріархату, який, за його словами, відбувається в основному мирним шляхом.
Співрозмовники обговорили стан міжцерковних і державно-церковних відносин та перспективи їхнього розвитку в Україні, а також питання, які стосуються припинення агресії на сході проти України й дійшли спільної думки, що Україна отримає перемогу в цій гібридній війні.
"Є важлива причина, чому Україна зможе досягти перемоги - це український народ. Цілком очевидно, що український народ обєднався за 25 років, особливо починаючи з 2014 року’", – сказала посол США в Україні. "Путін думав, що буде вести війну з українською армією, але він побачив, що веде війну з українським народом", – додала Марі Йованович.
Патріарх Філарет висловив подяку послу за підтримку з боку США та побажав Божого благословення й успіхів у дипломатичній службі в укріпленні стосунків між Україною та Америкою. Наприкінці зустрічі патріарх подарував гостям великодні крашанки.
У зустрічі також взяв участь голова Інформаційного управління Київської Патріархії, представник Київського Патріархату при Європейських інституціях архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая верификация аккаунта в Инстраграме Качественные элитные памятники, которые говорят о статусе Подборка развивающих игрушек для детей возрастом 1 год Технологическая оснастка по лучшим ценам Станьте ближе к Богу

Публикации