Патріарх УГКЦ зустрівся із українцями Йоркширу та Галіфаксу

22.10.2017 13:54 9

Патріарх УГКЦ зустрівся із українцями Йоркширу та Галіфаксу

Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) під час свого візиту до Великобританії відвідав міста Йоркшир (Yorkshire town) і Галіфакс (Halifax), де зустрівся з українською громадою. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Візит Глави УГКЦ до Галіфаксу співпав із відзначенням у цьому місті 40-річчя греко-католицької парафії Покрову Пресвятої Богородиці. Там Патріарх здійснив Богослужіння, на яке з’їхалися віряни із навколишніх міст.

Для української спільноти зустріч з Блаженнішим Святославом стала історичною подією, оскільки він став другим Предстоятелем УГКЦ, який побував у їхньому місті. Востаннє Галіфакс у 1970 році відвідав Патріарх Йосиф Сліпий.

Блаженнішого Святослава під час візиту супроводжував аладика Гліб (Лончина). У Галіфаксі єрархи зустрілися із парафіяльним священиком Ярославом Ройом, о. Євгеном Небесняком СЗ із сусідньої української парафії Всіх Святих у Болтоні, а також місцевим англіканським вікарієм, свящ. Кевіном Барнардом.

Патріарх Святослав відслужив молебень до Матері Божої. Під час проповіді він підкреслив важливість довіри до Божої волі не тільки в особистому житті, але і в житті парафії і громади.

На завершення Богослужіння Глава УГКЦ благословив всю громаду та взяв участь у бенкеті та концерті в Українському народному клубі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/68691/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор утюгов с автоотключением Складний портативний зарядний пристрій Мужские браслеты из натуральных камней: при покупке двух - третий в подарок Компания, завоевавшая доверие азартных игроков! Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове

Публикации