На Тернопільщині роми вкрали 28 тисяч гривень, зібраних на ремонт храму

24.05.2018 0:23 3

На Тернопільщині роми вкрали 28 тисяч гривень, зібраних на ремонт храму

Майже 28 тисяч гривень, призначених на ремонтні роботи храму в селі Цеценівка Шумського району, пропали з сумки церковного касира. Як повідомляє УНІАН з посиланням на "За Збручем", жінка залишила кошти в своєму будинку, а туди, за версією сусідки, заходили невідомі особи ромської національності, які того дня скуповували в селі пір’я.

Повідомлення про крадіжку надійшло до правоохоронців Шумщини від 62-річної жительки села Цеценівка.

Жінка заявила про те, що невідомі проникли до її будинку і з сумки викрали 27 900 гривень. Гроші є власністю церковної громади, а в неї, як матеріально відповідальної особи зберігалися у зв’язку з тим, що в храмі тривають ремонтні роботи.

Потерпіла зізналася, що крадії потрапили до помешкання вільним доступом, адже двері були не замкнені. З’ясовуючи обставини вчинення крадіжки, правоохоронці встановили, що того дня у селі були скупники пір’я.

Одну з таких осіб ромської національності, що виходила з будинку потерпілої, бачила сусідка. Поліцейські вживають оперативних заходів, аби затримати підозрюваних.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/71223/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить экономную упаковку кофе «Якобс» Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення Серебряные, золотые и позолоченные крестики в ассортименте Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Все о ХГЧ, беременности и материнстве

Публикации