На Рівненщині голова райадміністрації домовився з благочинним УПЦ, що листівки проти автокефалії на території району розповсюджуватися не будуть

15.05.2018 14:13 6

На Рівненщині голова райадміністрації домовився з благочинним УПЦ, що листівки проти автокефалії на території району розповсюджуватися не будуть

“Оскільки розповсюдження листівок відбувається саме у храмах, це означає, що їх поширення здійснюється, а інформація, що міститься в листівках, підтримується саме релігійними організаціями, як юридичними особами, а не окремими громадянами”, - написав у Facebook Сергій Кондрачук.
Він вважає, що зміст листівок порушує закон України “Про свободу совісті та релігійні організації”, де зазначається, що релігійна організація не повинна втручатися у діяльність інших релігійних організацій.
“Оскільки надання автокефалії та визнання УПЦ КП та УАПЦ жодним чином не порушує права і не стосується вірян УПЦ МП, вважаю, що представники останньої здійснюють грубе втручання у діяльність інших релігійних організацій та порушують вищевказану норму”, - йдеться у повідомленні очільника РДА.
Посадовець направив офіційне звернення в СБУ, в якому попросив відкрити кримінальне провадження проти благочинного Здолбунівського благочиння протоієрея Юрія Шевчука, скасувати реєстрацію Здолбунівського благочиння УПЦ (МП), провести обшук в храмах Московського Патріархату щодо виявлення листівок-звернень та забезпечити присутність правоохоронців під час недільних богослужінь в храмах УПЦ (МП), аби не дозволити розповсюджувати бланки.
Пізніше голова райдержадміністрації додав у соцмережах, що відкликав свою заяву до поліції та СБУ, оскільки досяг домовленості з протоієреєм УПЦ (МП), що листівки на території Здолбунівського району розповсюджуватися не будуть.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как скачать и установить Pin-up Casino Учим английский на солнечной Мальте Детокс процедуры: польза и вред, риски мероприятий при горечи во рту Католический епископ: «Нужно идти на Восток Украины и евангелизировать» Чем отличаются фирмы-упаковщики автозапчастей?

Публикации