Митрополит УПЦ «схиляє голову перед сміливістю» воїнів АТО

08.05.2018 23:03 6

Митрополит УПЦ «схиляє голову перед сміливістю» воїнів АТО

Святкування в легендарній частині, яка неодноразово визнавалася кращою у ЗСУ, почали з молебню, який звершив владика Августин. Під час богослужіння були піднесені молитви про мир в Україні. Також митрополит Августин помолився і за упокій воїнів, полеглих в зоні бойових дій. Наприкінці клірики Шепетівської єпархії УПЦ окропили військових святою водою.
Після молитви митрополит Августин звернувся до присутніх з вітальним словом. «Вашу роботу я знаю зсередини, адже не перший рік переймаюся потребами військових. Мені доводилося бути і в зоні АТО, спілкуватися і підтримувати воїнів. Наша єпархія, наша Церква дбають про військових у госпіталях, – наголосив владика. – Дійсно, вам випала важка доля: жити в час, коли країна знаходиться в стані війни. Тому захоплююся вашою професійністю, схиляю голову перед вашою сміливістю і закликаю на всіх вас Боже благословення».
Митрополит Августин вручив церковні нагороди керівникам Шепетівського зенітно-ракетного полку: Рябку Сергію Івановичу і Зайчуку Олександру Дмитровичу. Після цього відбувся урочистий парад військовослужбовців з нагоди святкування річниці полку. Владику ознайомили з військовою технікою з арсеналу озброєння полку.
Цими ж днями, 5 травня 2018 року, у с. Білий Рукав на Вінниччині священики УПЦ (МП) провели в останню путь новопреставленого Олександра Микитюка, бійця 95-ї аеромобільної бригади, який 30 квітня загинув під Авдіївкою на сході України.
Священики району на чолі з благочинним протоієреєм Михаїлом Шикируном у храмі преподобного Онуфрія Великого звершили відспівування новопреставленого воїна. Після молитви отець Михаїл висловив співчуття рідним і близьким покійного.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вас интересует создание видеоконтента? Рекомендуем обращаться в компанию «Cinema Friends Production»! Конструкция арочного металлодетектора Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Официальный сайт казино Вулкан Делюкс для безопасного гемблинга Качественные просмотры на ютуб от живых людей

Публикации