Які одеські квартири дорожче, а які дешевше

29.09.2017 17:57 15

Які одеські квартири дорожче, а які дешевше

Мати власне житло в Одесі мріє дуже багато жителів Південної Пальміри. Що може бути прекрасніше своєї квартири в місті на березі Чорного моря. Купівля-продаж квартир вже багато років є лідером на ринку нерухомості. Будівельні компанії пропонують своїм клієнтом не тільки оригінальні архітектурні рішення, а і купити квартиру в Одесі за гнучкою і комфортною системою оплати. Ведучі забудовники розробляють індивідуальні підходи до кожного клієнта, аби той придбав таке бажане житло.

На сьогодні особливою популярністю користуються квартири в новобудовах. Новобудова - це не тільки гарна і приваблива архітектура, а також автономні комунікації і забезпечення безпеки мешканців. Експерти з нерухомості встановили, що найбільш низькі ціни забудовник пропонує на початковому етапі будівництва. При чому, найнижчі ціни встановлюються на тих об'єктах, де будівництво здійснюється в кілька етапів. Потрібно відзначити, що початкова ціна на квартири в будинку в першій черзі набагато нижче, ніж ціна на подібні квартири в наступних, по черговості, секціях. На даний момент ведеться будівництво у всіх районах нашого міста. Визначальним фактором є не тільки черговість будівництва, а й місце розташування. Купити квартиру в Одесі можна в будь-якому районі. Ціна за метр квадратний житла, яке розташоване в центрі міста дорожче, ніж ціна за метр квадратний в спальному районі. Прогнозувати падіння або підвищення цін в 2018 році складно, але слід зазначити, що ціна на новобудови у поточному році декілька разів змінювалась.

Не менш популярним залишається вторинне житло. Його основною перевагою завжди було те, що покупець може оглянути житло, а після вирішення всіх юридичних питань відразу ж заселитися. Часто вартість квадратного метра вторинного житла перевищує вартість квадратного метра в новобудові. Це обумовлено станом квартири, ремонтом, комунікаціями. Приморський район міста Одеси залишається найдорожчим. Середні показники спостерігаються у Суворівському районі. Що стосується метражу квартири, то експерти встановили, що більш популярні зараз квартири невеликі. Це стосується як первинного, так і вторинного ринку. За даними дослідників близько 70% відсотків угод припадають на квартири економ-класу. У будь-якому випадку 2018 рік буде ознаменований появою нових будівель, які прикрасять наше місто. Різноманітні проекти гармонічно впишуться в загальну архітектурну картину міста.

Следующая новость
Предыдущая новость

Значение и особенности великого православного поста Взять кредит онлайн в Украине Акційний пакет для нових абонентів “Волі” Сколько стоит анализ на группу крови «Квадродрайв»

Публикации