Металургам Кривого Рогу нав'язують підписні листи проти помісної Церкви, а священики скаржаться на тиск церковної адміністрації

08.05.2018 20:54 9

Металургам Кривого Рогу нав'язують підписні листи проти помісної Церкви, а священики скаржаться на тиск церковної адміністрації

Зокрема, за повідомленням депутата міськради Кривого Рогу Миколи Колесника менеджери компанії "Метінвест" (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) обходять підлеглих з друкованими зверненнями до Вселенського патріарха Варфоломія проти надання автокефалії Українській Церкві.
"Отримав інформацію про те що керівники середньої ланки обходять підлеглих з заявами (уже надрукованими), це звернення від УПЦ МП про заборону автокефалії Української церкви." Наполегливо пропонують "заповнити і підписати, відразу забирають і звітують вищому керівництву", - цитує депутата Еspreso.tv.
За його словами, підписні листки бачили на Центральному та Південному гірничо-збагачувальних комбінатах.
"Такі" звернення "вже гуляють по цехам ЦГЗК і ПГЗК", - підкреслив Колесник і додав фото підписного листа, який отримав від метулургів.
Власниками "Метінвесту" є Рінат Ахметов і Вадим Новинський. Останній є найбільшим меценатом УПЦ (МП).
Крім того, редакція порталу "Релігія в Україні" отримала з рук церковнослужителя УПЦ (МП) звернення до президента України, віруючих та громадськості, в якому схвалюється прагнення об’єднатися в єдину помісну Церкву попри нав'язування адміністрацією УПЦ (МП) протилежної думки.
Подаємо цей текст:

"Вельмишановному пану Петру Олексійовичу Порошенку,
Президенту України,
Всечесним отцям, улюбленим у Хресті братам і сестрам,
представникам засобів масової інформації,
від служителів Хустської єпархії Української Православної Церкви
та її парафіян
Христос Воскрес!
Вельмишановний Петре Олексійовичу!
Всечесні отці!
Улюблені у Хресті брати і сестри!
Дозвольте насамперед засвідчити пане Президенте свою глибоку повагу у Ваших прагненнях наданню Українській Церкві Томосу про автокефалію. Як один із служителів Української Православної Церкви (вибачте що лист анонімний) всіляко підтримую Ваші прагнення в об’єднанні Українських церков в єдину помісну православну церкву.
Але я і парафіяни змушені звертатися до Вас з іншого приводу. Благочинні Хустської єпархії Української Православної Церкви та Високопреосвященнійший Митрополит Хустський і Виноградівський Марк отримали від керуючого справами Української Православної Церкви Антонія, це було на весіллі племінника Митрополита Антонія, анкети-звернення для розповсюдження та заповнення вірянами «до його Всесвятості, Всесвятійшому Варфоломію, Архієпископу Константинополя-Нового Риму, Вселенському Патріарху» проти створення автокефальної Православної Церкви в Україні.
Хочу Вам сказати, що не всі отці поділяють такі дії і хочуть щоб в Україні була єдина помісна православна церква, бо є патріотами нашої Богом благословенної держави. Але під тиском та погрозами у непокорі та відлучення від Церкви деякі отці Хустської єпархії все ж таки їх роздають своїм парафіянам.
Всечесні отці не ставаймо заручниками страху та байдужості. Брати і сестри во Христі пам’ятайте, що від Вас теж залежить майбутнє Української Церкви.
Прикликаємо пане Президенте на Ваші труди в об’єднанні Українських церков Боже благословення. І нехай Господь Ісус Христос та всі Святі допомагають нам у цьому!"

Фото Facebook


Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоматологическая помощь с помощью современных технологий в Киеве Где найти профессионального фотографа интерьеров в Киеве? Что дают курсы массажа и чему можно обучиться? Влияние одноразовых стаканов для кофе на развитие посуды Изготовление памятников из гранита в Запорожье

Публикации