Лідер партії «Свобода» — за передачу «у власність української церкви» Києво-Печерської та Почаївської лавр

02.05.2018 17:55 3

Лідер партії «Свобода» — за передачу «у власність української церкви» Києво-Печерської та Почаївської лавр

Олег Тягнибок назвав ідею Петра Порошенка «створити автокефальну єдину помісну церкву православну з центром в Києві» «супер-хітом». Він переконаний, що у разі отримання автокефалії, виборці президенту пробачать все.
«Порошенку вже готові люди пробачити всі гріхи. Тобто це стиль наших політиків, — зазначив він і все ж таки висловив певні претензії до Гаранта. — Я в Московському Патріархаті в Маріуполі паску не святив, і ніколи в ту церкву не ходив». Натомість Тягнибок підкреслив, що сам є греко-католиком, «вихований в родині греко-католицького священика і своїй вірі я не зраджу».
Лідер націоналістів закинув українським політикам, що більшість з них «є вчорашні прихожани московської церкви і навіть сьогоднішні» та дав їм декілька порад.
«Ми взагалі вважаємо, що в цій ситуації українська влада може зробити багато чого іншого без Константинополя. Наприклад, відібрати святині, які належать Московському Патріархату і які є насправді нашими, українськими. І це не треба Варфоломія питати. Передати їх у власність української церкви. Києво-Печерську лавру, Почаївську лавру. Які проблеми? — задав питання екс-депутат Тягнибок можновладцям. — Заборонити московським попам доступ до силових структур. Як це, вони — представники Московського Патріархату є капеланами в українському війську?».
«Церква, яка не відспівує бійців АТО…», — продовжив екс-депутат і, вочевидь, не знайшовши підтвердження своєму закиду, навів у приклад запорізьку трагедію, коли єпархія відмовилась відспівувати хрещену в УПЦ КП дитину.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как бороться с детскими страхами? Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Идеальные кроссовки для вашего удобства Лак для паркета от компании «Мастер Паркет»

Публикации