Київська академія УПЦ готує 10-ту міжнародну конференцію «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи»

06.09.2018 19:45 6

Київська академія УПЦ готує 10-ту міжнародну конференцію «Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перспективи»

У цьому році 10-та конференція присвячена 100-літтю з дня смерті видатного патролога, випускника та викладача Київської духовної академії Сергія Леонтійовича Єпифановича (1886-1918).
С. Л. Єпіфанович закінчив КДА у 1910 р., після чого став тут викладачем патрології. У 1913 р. він підготував ґрунтовну магістерську дисертацію, в якій детально аналізував життєвий шлях та творчу спадщину преп. Максима Сповідника. Ця робота стала видатним внеском в патрологічну науку. Однак у зв’язку з воєнними та революційними потрясіннями дослідження Єпіфановича не було надруковане в повному обсязі. Вчений помер у 1918 р. в віці 32-х років. Його творча спадщина і досі не втратила наукової цінності.
В центрі уваги конференції будуть наступні питання:
Історичний шлях Київської духовної академії: проблеми і перспективи наукового дискурсу;
Наукова спадщина С. Л. Єпіфановича в контексті сучасної науки;
Патрологія як наукова дисципліна: історія та перспективи розвитку;
Доля викладачів та студентів Київської духовної академії в радянську добу;
Історія та сьогодення духовних і богословських навчальних закладів;
Шляхи розвитку богословської освіти в незалежній Україні.
До участі в конференції запрошуються викладачі і студенти духовних та світських навчальних закладів, спеціалісти в галузі богослов’я, філософії, історії, педагогіки.
Робочі мови конференції: українська та російська.
Місце проведення: Україна, місто Київ, Київська духовна академія. Контакти: е-mail: kda.orgkom@gmail.com

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как купить подписчиков в Telegram Виват-Украина - качественная наградная продукция для любого мероприятия Высококачественные и надежные вызывные панели Надгробия и похоронная атрибутика из гранита У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща»

Публикации